Кошик
33 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Аксесуари для аудіотехніки – ергономічність та функціональність

На сучасному ринку аудіотехніки популярними є акустичні системи. Жоден концерт чи святковий захід не обходиться без такого обладнання. Навіть вдома у багатьох людей є свої домашні кінотеатри з потужною акустикою. І для того, аби ви могли відчути всі можливості цієї техніки, її потрібно правильно встановити. І з цим вам допоможуть аксесуари для акустики. В цю групу товарів зібрані віброізоляційні підставки, спеціальні шипи, пристрої вібророзв’язки акустики та компонентів для максимальної ізоляції від поверхонь, на яких встановлена аудіотехніка. Також це різні додаткові пристрої, що дозволяють максимально розкрити переваги вашої системи. 

У цій статті ми детальніше розповімо вам про аксесуари для акустики, які знадобляться вам у процесі використання цього обладнання.

Акустичні кабелі – найважливіші аксесуари для акустики

Безумовно, стійки та кріплення до аудіотехніки – дуже важливі. Від них залежить комфорт використання обладнання та безпека. Проте, окрім них, на якість звуку суттєво впливають – акустичні кабелі. Від їх властивостей залежить характер звучання та швидкість відклику аудіосистеми. Що ж вони собою являють?

Акустичний кабель – це особливий вид провідника, який з’єднує підсилювач та гучномовець. Є кабелі з різним поперечним перетином, –для колонок з великою потужністю, рекомендуємо використовувати більш товсті (від 2,5мм2). Також ця рекомендація доречна для великих відстаней між підсилювачем і акустичними системами.

Кабель не лише передає електричні сигнали. Його значення більше. Інколи заміна акустичного кабелю на більш якісний, перетворює на приємне для слуху звучання. Дійсно якісний провідник забезпечує мінімальне відхилення між вхідними та вихідними параметрами сигналу. 

На перший погляд, кабель акустичний нічим не відрізняється від звичайних. Він складається із двох заізольованих проводів. Але все ж певні особливості він має. Вони полягають в матеріалі та способі намотування.

Популярним різновидом є мідний кабель. Він поставляється в котушці і дуже легко використовується: вам потрібно всього лише відмотати потрібну довжину кабелю та відрізати.

Акустичні кабелі, зазвичай, мають прозору оболонку, хоча є варіанти ізоляції в чорному, білому, сірому, червоному, помаранчевому та інших кольорах. Також товари мають ряд переваг:

  • Високий рівень еластичності

  • Багатожильна конструкція

  • Міцна оболонка, захищена від різних впливів;

  • Зручність монтажу та експлуатації.

Є різновиди акустичних кабелів з моножильною, плоскою паралельною, трубчастою або крученою конструкцією провідників. Технології, що використовуються при виготовлені кабелів, наприклад кріогенна обробка, лудіння або посріблення провідників дуже суттєво впливають на якість передачі сигналу. Тому, Розширення акустичного спектру; Покращена динаміка; Швидкість; Промальовування сцени – це далеко не всі висловлювання задоволених володарів якісних акустичних кабелів!

Використання аудіотехніки без кабелів, проводів та перехідників було б просто неможливим. Різновидів таких аксесуарів є дуже багато. Всі вони відрізняються за типом, призначенням та функціональністю. Підбирати їх потрібно, виходячи з розміру роз’ємів техніки та класу апаратури. Важливо врахувати також пропускну здатність кабелю. Адже від цього параметру напряму залежить якість звуку.

Загалом, аксесуари для аудіотехніки – це справді важливе обладнання, яке сприяє її безперебійній роботі. Тому варто обирати дійсно якісні перехідники та кабелі, з якими ви зможете бути впевнені не лише в надійній роботі аудіосистеми, але й в її повній безпеці.

Інші статті
  • Сабвуфери відіграють ключову роль у створенні потужного і насиченого звуку, доповнюючи основну акустичну систему глибокими басами. Вони використовуються в домашніх кінотеатрах як окремий сабвуферний канал, музичних системах і автомобілях для відтворення більш глибоких низьких частот. Для кожного завдання вам буде потрібна інша модель. І якщо ви будете добре розбиратись у різновидах цього обладнання, то завжди зможете підібрати той варіант, який найкраще підійде для ваших потреб. Тож давайте...
  • Покупка акустичної системи – це важливе рішення для будь-якого любителя музики чи кіно. Правильний вибір бренду може забезпечити вам насолоду від високоякісного звуку та довговічність обладнання. На ринку активної акустики існує безліч брендів, що зарекомендували себе завдяки високій якості продукції, інноваційним технологіям та відмінним звуковим характеристикам. І в цій статті ми детальніше розповімо про найвідоміших виробників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner