Кошик
33 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Кабелі та аксесуари

Різноманітні кабелі для акустичних систем та аксесуари для аудіотехніки – великий вибір в інтернет-магазині "АУДІОЕКСПЕРТ"

Універсальні та специфічні кабелі, різноманітні перехідники є досить необхідними аксесуарами у світі сучасних електротоварів. Персональні комп'ютери, телевізори, аудіо- або відеопрогравачі з кожним роком удосконалюються виробниками та набувають нової, нестандартної форми. А за допомогою універсальних кабелів можна підключити комп'ютер, планшет або навіть мобільний телефон до телевізора, щоб переглянути сімейні фотографії або відео. За допомогою таких кабелів будь-яка інформація передається набагато швидше, без використання додаткової техніки.

Аудіо-відео кабелі: асортимент інтернет-магазину "АУДІОЕКСПЕРТ"

Кабелів, проводів та перехідників існує досить багато. Всі вони відрізняються типом та способом підключення, функціоналом та призначенням.

На сайті інтернет-магазину "АУДІОЕКСПЕРТ" можна вибрати та купити:

  • HDMI-кабель, що використовується для підключення та передачі даних від комп'ютера, медіаплеєра або смартфона на телевізор або проектор. За допомогою кабелю HDMI можна відтворювати музику, фотографії або переглядати фільми на великому екрані телевізора. Також виробники пропонують міні HDMI-кабель для підключення фото-або відеокамери до проектора або інших медійних пристроїв.
  • Акустичний кабель використовується для електричного з'єднання та передачі звуку між підсилювачем та колонкою. Чим більша вихідна потужність акустичних систем, тим з більшим поперечним перерізом необхідно використовувати кабель. У випадках, коли відстань між підсилювачем і колонкою більше 5 метрів, також рекомендується застосовувати товстіший кабель. Найчастіше застосовуються акустичні кабелі із перетином від 1,5 до 4 мм2. Ці параметри підходять для більшості завдань.
  • Оптичний кабель для звуку (TOSLINK) призначений для передачі звуку від джерела сигналу до стереопідсилювача, AV ресивера або саундбару. Оптичний аудіокабель дозволяє передавати як стереозвук, так і звукові формати 5.1. Перевагою цифрового оптичного кабелю над аналоговим є можливість передачі звуку великі відстані (приблизно до 15-20м) без втрати якості. У конструкції оптичного кабелю використовується оптоволокно, через яке проходить сигнал за допомогою світла (світлової хвилі), отже немає наведень електромережі та інших перешкод, властивих іншим типам кабелів.
  • Сабвуферний кабель забезпечує передачу звукових сигналів від підсилювача на низькочастотні колонки (активний сабвуфер). Сабвуферний кабель буває коаксіального чи балансного типу. Для передачі низькочастотного сигналу на більшу довжину рекомендується використовувати балансовий (симетричний) аудіокабель.
  • Акустичні конектори (тип «банан або лопаточка») накручуються, обтискаються або напаюються на акустичні кабелі, і використовуються для надійного підключення підсилювача до акустичних систем. Акустичні банани зручно відключити від розетки та перемістити колонку, щоб зробити, наприклад, прибирання в кімнаті. При цьому кабель для колонок не піддається механічним навантаженням, не ламаються і не розпушуються жили, при підключенні до розетки або до роз'ємів підсилювача. Також акустичні конектори чудово виглядають, роблячи стерео сетап чи домашній кінотеатр завершеним.
  • RCA конектори – тип з'єднувачів, що використовується для передачі аналогового аудіосигналу з міжблочними кабелями або цифрового аудіосигналу через кабелі коаксіального типу. RCA конектори виготовляються з різних матеріалів, мають різне покриття та затискний фіксатор. У топових RCA конекторах як покриття використовується родій, а затискач фіксується важелем на корпусі або корпусом із затискними пелюстками.

Щоб купити кабелі та аксесуари правильно, важливо вибирати їх відповідно до розмірів роз'ємів компонентів, до яких вони підключатимуться. Також при виборі слід звертати увагу на довжину HDMI-кабелю, матеріал виготовлення та пропускну здатність сигналу кабелем, що підтримується.

Якісні та недорогі кабелі до аудіотехніки, а також моделі топ-класу від провідних виробників можна знайти на сайті інтернет-магазину "АУДІОЕКСПЕРТ".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner