Кошик
33 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Системи фонового озвучування: обираємо необхідне обладнання для комерційних установ

Система звукового сповіщення – обов’язкова складова устаткування офісної будівлі, торгового центру і інших приміщень, де спостерігається велика кількість людей. Це не просто технологічно необхідна складова підприємства. Наявність такого устаткування регламентується відповідними законодавчими документами та стандартами. При відсутності надзвичайних ситуацій, які загрожують здоров’ю відвідувачів та працівників, звукове оповіщення використовується для інформування персоналу: оголошення, рекламні повідомлення, трансляція фонової музики, розважальних програм і т.д.

Облаштування системи фонового озвучування відбувається залежно від об’єкту, приміщення і роду занять. Відповідно до цього підбирається й обладнання. В цій статті ми детальніше розповімо про те, яка техніка потрібна для установки системи фонового звучання саме для комерційних установ: ТРЦ, супермаркетів, закладів громадського харчування тощо.

З якого обладнання складаються системи звукового оповіщення для комерційних установ?

Для чого потрібен фоновий звук у великих торгових центрах та супермаркетах? В першу чергу він треба для створення приємної атмосфери, «перекриття» шуму від перебування великої кількості людей в одному приміщенні, інформативні та тривожні оповіщення тощо. Якщо мова йде про торговий центр, в якому є багато різних магазинів, то в них фоновий звук створюється окремо від загального. І контент, який ми там чуємо, відрізняється від інших. Він відповідає стилю, тематиці та настрою кожного магазину.

Система фонового озвучування складається із певних комплектуючих. Така апаратура дозволяє поширювати звукову інформацію по усіх необхідних приміщеннях, при цьому зберігаючи якість звуку та його характеристик: чистота, потужність, чіткість, широкий діапазон, легкість сприйняття мови. Які ж найважливіші складники цієї системи? 

  1. Пейджинговий мікрофон. Він призначений для голосових повідомлень оператора у системах фонового озвучування. Обладнання підходить для оголошень в різних умовах, починаючи від невеликих роздрібних магазинів і офісів, і закінчуючи складами і великими громадськими будинками

  2. Корпусна акустика. Це акустичні системи, що призначені для встановлення на стелю або на стіни. Завдяки спеціальній конструкції обладнання, звук рівномірно розподіляється по всій площі приміщення.

  3. Підсилювачі звуку. Це прилади, що підсилюють потужність електричних звукових сигналів. Підсилювачі потрібні для роботи акустичних систем. Якісні моделі забезпечують чисту потужність з обмеженими спотвореннями, а також багате звучання з точністю, звуковою сценою й сенсаційною динамікою. Вибір підсилювача звуку залежить від задач озвучення: необхідна потужність розраховується в залежності від кількості акустичних систем, їх параметрів, а також кількості зон з фоновим звуком.

  4. Селектори акустичних систем. Це пристрій для розширення аудіосистеми вдома, або в комерційних приміщеннях. Селектор гучномовців розподіляє аудіо сигнали від аудіоджерела (підсилювача, ресивера тощо) на гучномовці, розташовані в різних зонах.

  5. Регулятори гучності. Дозволяють керувати рівнями гучності в окремих приміщеннях незалежно від основного рівня на підсилювачі. Деякі моделі регуляторів дозволяють додатково обирати джерело сигналу.

Купити підсилювач звуку, мікрофон, та акустику для комерційних підприємств ви можете в інтернет-магазині «АУДІОЕКСПЕРТ». В нашому каталозі ви знайдете велику кількість якісного та недорого обладнання, щоб облаштувати систему фонового озвучування.

Інші статті
  • Сабвуфери відіграють ключову роль у створенні потужного і насиченого звуку, доповнюючи основну акустичну систему глибокими басами. Вони використовуються в домашніх кінотеатрах як окремий сабвуферний канал, музичних системах і автомобілях для відтворення більш глибоких низьких частот. Для кожного завдання вам буде потрібна інша модель. І якщо ви будете добре розбиратись у різновидах цього обладнання, то завжди зможете підібрати той варіант, який найкраще підійде для ваших потреб. Тож давайте...
  • Покупка акустичної системи – це важливе рішення для будь-якого любителя музики чи кіно. Правильний вибір бренду може забезпечити вам насолоду від високоякісного звуку та довговічність обладнання. На ринку активної акустики існує безліч брендів, що зарекомендували себе завдяки високій якості продукції, інноваційним технологіям та відмінним звуковим характеристикам. І в цій статті ми детальніше розповімо про найвідоміших виробників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner