Кошик
33 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Комерційні підсилювачі

Комерційні підсилювачі потужності звуку – висока потужність та широкий функціонал

Підсилювач звуку необхідний всім пасивних акустичних систем. Його основне завдання – підвищити потужність та якість аудіосигналу, що отримується з програвачів. Підсилювачі звуку мають досить складну конструкцію, дуже широкий функціонал та допомагають вирішувати масштабні завдання. Для вирішення таких завдань є комерційні підсилювачі звуку. Вони використовуються для фонового музичного озвучування торгових центрів, спортивних та офісних центрів, магазинів, ресторанів та інших об'єктів.

Підсилювач потужності звуку – це раціональне вкладення коштів для всіх, хто займається звуковим оформленням різноманітних заходів на професійній комерційній основі. А купити його ви зможете в інтернет-магазині «Аудіоексперт» за дуже вигідною ціною.

Чим відрізняється професійний підсилювач звуку від домашнього?

Проектування систем озвучування для комерційних площ, торгових та бізнес-центрів передбачає використання трансляційного підсилювача розрахованої потужності та відповідних гучномовців, сигнал для яких подається по 70/100-вольтовим лініям. Таким чином, професійні підсилювачі звуку, на відміну від домашніх, мають кілька важливих особливостей:

  • Висока надійність;

  • Можливість деяких моделей працювати у режимі 24/7 без необхідності охолодження;

  • Підключення великої кількості акустичних систем без втрати їхньої потужності.

Професійні підсилювачі звуку можна також підключати до системи сповіщення про тривогу. Їхні потужності вистачає для озвучування великих об'єктів. Впевнені, ви залишитеся задоволені їх якістю та функціональністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner