Кошик
26 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Як встановити домашній кінотеатр?

Одним з улюблених видів відпочинку вдома для багатьох українців є перегляд фільмів. Є багато можливостей для того, щоб зробити цей процес максимально приємним та захопливим. І один із варіантів – установка домашнього кінотеатру. Це обладнання дозволяє дивитися фільми з гарною якістю звуку, точним і чітким малюнком. Під’єднавши до кінотеатру додаткові джерела Ви зможете не лише насолоджуватися картинкою в UHD-якості, а й співати у караоке, грати онлайн чи переглядати сімейні фото та відеоролики.

Встановлення системи домашнього кінотеатру — не такий простий процес, як вам може здатись. Це складна система, яка складається з багатьох елементів. Всі вони повинні розташовуватись в спеціально відведених для них місцях, бути налаштовані відповідно до конкретної схеми і з урахуванням багатьох чинників, які впливають на якість відтворення та сприйняття звуку. Тому ми вирішили дати вам декілька порад, як правильно встановити домашній кінотеатр.

Установка домашнього кінотеатру: на які моменти потрібно звернути увагу?

Не важливо скільки коштує ваша система домашнього кінотеатру. Якщо вона неправильно встановлена і налаштована, звук і зображення можуть вас сильно розчарувати. Установка домашніх кінотеатрів має багато тонкощів та знань відповідної апаратури. Спираючись на наш досвід роботи з аудіотехнікою, ми вирішили дати вам декілька порад, на що потрібно звернути увагу під час цього складного процесу.

  1. Цифрові та аналогові інтерфейси. В ідеалі техніка, яку ви придбали, має поєднуватися з усією наявною. Уявіть, ви купили дорогий домашній кінотеатр, а він просто не підходить до вашого телевізора. Щоб цього не сталося, краще заздалегідь придбати HDR-телевізор або проектор з роздільною здатністю 4К. Такі моделі здатні підключатися практично до будь-якого пристрою.
  2. Правильно розташувати акустичні системи. В інструкції користувача завжди є поради щодо їх розміщення в кімнаті. В залежності від обраної моделі і типу колонок, можна зробити це найкращим чином. Наприклад, фронтальні колонки підлогові ставляться з боків від телевізора на однаковій відстані. Центральна (мовна колонка) під телевізором або над ним. Тилові акустичні системи (сураунд), можна підвісити до стіни, що не буде заважати та дасть рівномірне звукове поле. Сабвуфер менш критичний до розміщення, але бажано щоб стояв на підлозі. Він може бути біля фронтальних колонок, біля довгої стіни або поряд з диваном. 
  3. Підключення різних джерел аудіо-відео сигналу. Майже всі сучасні девайси, наприклад медіапрогравачі, ігрові приставки, ноутбуки, караоке системи, під’єднуються за допомогою HDMI інтерфейсу. Важливо купити якісні HDMI кабелі необхідної довжини, щоб отримати максимально природні кольори зображення і чіткий багатоканальний звук.
  4. Наявність бездротового адаптера для системи «Звук навколо». Деякі моделі домашніх кінотеатрів комплектуються адаптером, котрий дозволяє передавати звук до тилових колонок без дротів. Це дуже зручно у випадках, коли не прокладено кабелі і вони не будуть вам заважати. Бездротовий адаптер може бути і для сабвуфера або  можна купити його окремо.
  5. Потокові пристрої. Правильно вибраний AV-ресивер відрізняє домашній кінотеатр від простого телевізора з колонками. Він може передавати відео в 4k/8k якості та відтворювати звук як з різних додатків, так і з ваших гаджетів.
  6. Готовий сет чи окремі компоненти. Це дуже важливе питання. Якщо ви хочете зробити монтаж домашнього кінотеатру самостійно та витратити на обладнання порівняно невелику суму, краще купіть одразу готовий комплект. Всі елементи в таких наборах підібрані таким чином, що вже ідеально поєднуються між собою і дуже легко налаштовуються. Якщо ви плануєте побудувати найсучасніший кінотеатр вдома з максимальною кількістю каналів і повним зануренням в події на екрані – потрібно підбирати всі компоненти окремо, з прорахуваннями технічних особливостей та параметрів приміщення.

Налаштування домашнього кінотеатру – це вже кінцевий етап. Бо перед покупкою обладнання, ви повинні були б подбати про те, щоб інтер’єр у приміщенні був грамотно створений і нічого не заважало гарному звуку. Якщо ви вже це зробили, тоді ми запрошуємо вас до каталогу інтернет-магазину «АУДІОЕКСПЕРТ», де ви зможете підібрати якісний та надійний домашній кінотеатр.

Для налаштування акустичних параметрів, AV ресивери комплектуються спеціальним мікрофоном та підказками з меню на екрані. А якщо є сумніви з приводу самостійного налаштування, наші спеціалісти з радістю вам допоможуть.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner