Кошик
33 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Програвачі вінілових дисків

Програвачі вінілових дисків – сучасні моделі від відомих виробників в інтернет-магазині "АУДІОЕКСПЕРТ"

За останні кілька років програвачі вінілових дисків набрали популярності не лише серед шанувальників вінтажних моделей, а й серед меломанів та сучасних діджеїв. Це зумовлено тим, що багатьом слухачам подобається живе та тепле звучання, а інші зберегли колекцію старих вінілових платівок. Завдяки сучасним цифровим технологіям, точної схемотехніки, величезному досвіду виробництва, любові до аналогового звуку та австрійської компанії Pro-Ject сьогодні можна купити якісний програвач вінілових дисків.

З чого складаються сучасні вінілові програвачі від магазину "АУДІОЕКСПЕРТ"

Нові моделі програвачів вінілових дисків, представлені в каталозі інтернет-магазину "АУДІОЕКСПЕРТ", у базовій конструкції не відрізняються від попередників, виготовлених понад 70 років тому. Основна відмінність в якості матеріалів, високоточному виробництві, можливості апгрейду програвачів, в результаті якого відбувається кардинальний приріст в якості відтворення музики. Музичний програвач для платівок складається з основних елементів:

  • Шасі, стіл або основа – базова частина програвача. На шасі встановлюються інші його елементи. У моделях преміум класу двигун, що обертає стіл, відокремлений від основи, тим самим мінімізуючи вібрації.
  • Опорний диск – на нього встановлюється платівка. Відрізняється значною масою, щоб мінімізувати вібрації. Деякі моделі столів програвача виготовлені з алюмінію та акрилу. Є моделі столів для вінілових програвачів із MDF, сталі, скла або кераміки.
  • Тонарм – механізм, за допомогою якого забезпечується стеження за доріжками на вініловій платівці, а також можливість самостійного вибору необхідної звукової доріжки. На тонарм встановлюється звукознімач. Тонарм виготовляють з алюмінію, графіту, вуглецевого волокна, нержавіючої сталі, дерева та сплавів магнію з алюмінієм та інших комбінацій матеріалів. Тонарми бувають тангенціального та важільного типу. Перші мають дуже складну конструкцію, переміщається сам тонарм з підшипником. Завдяки цьому забезпечується точний рух та зчитування інформації з доріжок платівки. Тонарми другого виду монтуються в одній точці та переміщують головку звукознімача по дузі. Таким чином, у вінілових програвачах з важільним типом тонарма складніше ідеально переміщатися через вплив сили і кута, під яким розташований тонарм.
  • Звукознімач (головка звукознімача) – елемент, що складається з голки, системи її кріплення та пристрою для перетворення механічних коливань на електричні сигнали, які потім передаються на фонокоректор.

Звукознімачі бувають MM та MC типу. Перший тип звукознімача - це головка з рухомими магнітами. У звукознімачах MM типу магніти рухаються усередині котушки. Магнітне поле, яке утворюється внаслідок руху магнітів, викликає електромагнітні коливання, перетворені згодом на звуковий сигнал. Другий тип звукознімача - це головка з рухомими котушками. У звукознімачах MC типу котушки рухаються між нерухомо закріпленими магнітами. Принцип подальшої роботи та перетворення не відрізняється від звукознімачів MM типу.

Більшість моделей MC головок мають масу меншу, ніж у MM типі, тому відстеження канавок на вінілових доріжках здійснюється легше і точніше. Відмінні характеристики в головках звукознімачів із рухомою котушкою (MC) дозволяють відтворювати музику достовірніше. Для кожного типу звукознімачів повинен бути відповідний фонокоректор.

  • Фонокоректор – пристрій, який передає електричний сигнал від звукознімача на лінійний вхід підсилювача. Фонокоректор (попередній підсилювач-коректор) відновлює спектр вихідного сигналу, записаний на платівці, і посилює вихідну напругу до рівня лінійного входу. Він буває самостійним пристроєм або вбудованим у програвач, але є обов'язковим для відтворення вінілових пластинок.

В інтернет-магазині компанії "АУДІОЕКСПЕРТ" можна купити вініловий програвач із вбудованим Bluetooth- та фонокоректором та USB-виходом. Ми пропонуємо програвачі високої якості від найкращих виробників Crosley та Pro-Ject.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner